بهترین بازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

    ‌این‌روزها کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که با بازی‌های موبایل آشنا نباشد. تقریبا همه‌ی افرادی که گوشی‌های هوشمند دارند، حداقل یک‌بار یکی از بازی‌های موبایل را امتحان کرده‌اند. اما خیلی از ما به سراغ بازی‌های خارجی می‌رویم، چرا که فکر می‌کنیم نمونه‌های ایرانی قابل اعتماد نیستند و سرگرم‌کننده‌گی و هیجان لازم را ندارند. غافل از این‌که بسیاری از بازی‌های موبایل هستند که توسط توسعه‌دهنده‌گان (برنامه‌نویسان) ایرانی ساخته شده‌اند و در گرافیک، سرگرم‌کننده‌گی، جذابیت و هیجان، چیزی کم از نمونه‌های غیرایرانی ندارند. برای مثال می‌توان از طراحی اپلیکیشن کوییزآف کینگز یا بازی ایرانی "خروس‌جنگی بازی تاج و تخت" نام برد که یک بازی هیجان‌انگیز و محبوب در میان کاربران ایرانی است. اگرچه بسیاری از بازی‌های ایرانی، الگوبرداری شده از نمونه‌های خارجی هستند، اما هر توسعه‌دهنده‌ای هم از عهده‌ی الگوبرداری درست بر نمی‌آید و باید این کار را به‌دست توسعه‌دهنده‌گان (برنامه‌نویسان) متخصص سپرد.

آکاف نیز، یکی از برند های معتبر در ساخت اپلیکیشن یازی می باشد که طراحی اپلیکیشن‌ مشابه اسنپ‌کیو (SnappQ) و ساخت اپلیکیشن مشابه کوییزآپ (QuizUP) را در رزومه خود دارد.

 

شما نیز می‌توانید طراحی اپلیکیشن بازی خود را به آکاف بسپارید - 02122897924

 

اما حالا که صحبت از بازی‌های اسنپ‌کیو (SnappQ) و کوییزآپ (QuizUP) شد، بد نیست تا برای آشنایی بیشتر شما خواننده‌ی محترم، در این‌جا توضیح مختصری درباره‌ی هرکدام از این بازی ها ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید:

اپلیکیشن-دلیوری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

همانطور که در مقالات قبل ذکر شد، صاحبان کسب و کارهای مختلف نیاز حضور در بازارهای اینترنتی و آنلاین را به خوبی احساس کرده اند؛ چون استفاده از اپلیکیشن های تحت وب و موبایل روز به روز گسترش پیدا کرده و فراگیر شده است.

در این میان، می توان اندکی خلاقیت به خرج داد و از فضای به وجود آمده در دنیای مجازی، در جهت خلق کسب و کارهای جدید استفاده کرد.

سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز، یکی از همین کسب و کارهای خلاقانه است که حاصل خلاقیت و بهره وری سازندگان آن از بازارهای آنلاین می باشد.

اخبار - دسته بندی

مقالات