مدیریت کسب و کار اینترنتی

۱۰ مورد از مهمترین آيتم های اولیه برای موفقیت کسب و کار اینترنتی چیست؟

 

۱- بالابردن نصب نرم افزار  : از کلیه دوستان نزدیکان خود بخواهید اپلیکیشن شما را در گوشی خود نصب داشته باشند و از پاک کردن آن خودداری کنند! این کار باعث می شود وقتی افراد به کافه بازار مراجعه می کنند متوجه شوند تعداد زیادی از افراد دیگر این اپلیکیشن را نصب فعال دارند.

 

۲- بسیار مهم است که با پیگیری از دوستان و نزدیکان خود بخواهید که به اپلیکیشن شما در کافه بازار امتیاز ۵ بدهند و در قسمت نظرات نظری مثبت درج کنند. ! مثلا اگر یک اپلیکیشن تاکسی یاب با ۲۰۰۰ تا راننده آماده به کار دارید از تمامی راننده ها بخواهید نظر مثبتی راجع به اپلیکیشن ثبت کنند . این کار به شدت به پا گیری اپلیکیشن شما کمک خواهد کرد.

 

۳- از کسانی که نظر مثبت راجع به اپلیکیشن شما منتشر می کنند قدردانی کنید. مثلا با گذاشتن یک جایزه قرعه کشی و یا هدایا تبلیغاتی از آنان قدردانی داشته باشید.

اسنپ قم

 

درست است که اسنپ وارد قم نشده است و خبری از رقیب سنتی اون تپ سی هم در قم نیست ! اما این شهرستان با هم خاص باقی مانده است اپلیکیشن زودتاکسی یک امپراتوری در قم ایجاد کرده است.

این اپلیکیشن بسیار قدرتمند و حرفه ای خدمات تاکسی آنلاین در قم عرضه می نماید و در فاصله خیلی کوتاهی با بیش از ۷۰۰۰ هزار مسافر فعال و ۱۲۰۰ راننده فعال دست یافته است ! این اپلیکیشن که زمان مناسب شروع و سرمایه گذاری هدفمند در بازار کسب و کار های نوین را به خوبی صرف کرده است حالا به عنوان بهترین اپلیکیشن تاکسی یاب قم شناخته شده است.

جالب است بدانید این اپلیکیشن کاملا بومی و توسط برنامه نویسان ایرانی تولید شده است و نزدیک بودن این شهرستان به تهران نتوانست دلیل محکمی برای حضور اسنپ و تپ سی در قم باشد!‌ اپلیکیشن زودتاکسی قم به سرعت جای خالی اسنپ و تپ سی را پر کرده است.

دیگر شهر نزدیک تهران شهرستان کرج بود که بعد از تهران حضور قول های تاکسی آنلاین در شهر خود را شاهد بود و اپلیکیشن فوری رو با حضور ضعیف و خدمات کم کیفیت خیلی راحت بازار را برای پیروزی اسنپ کرج باز کردند. اینبار اپلیکیشن بومی برنده میدان نبوده است و فوری رو به نظر نگارنده این مقاله شکست را کاملا پذیرفته است.

در کرج، اکثر کرجی ها از اپلیکیشن اسنپ کرج  استفاده می کنند و با توجه به قیمت ارزان تر آن و رانندگان حرفه ای تری که دارد توانسته است به خوبی در میان کرجی ها جا باز کند.  

در مشهد نیز اتفاق متفاوتی افتاده است و اپلیکیشن حرفه ای تاچ سی بصورت کامل بازار را برای خود نگه داشته است تا آنجا که اپلیکیشن های خارجی مثل تپ سی با ترفند هایی مثل یک هفته سفر رایگان سعی در بالا بردن دانلود نرم افزار خود مابین مشهدی ها دارند. 

تاچ سی و زودتاکسی از اپلیکیشن های شاخص ایرانی هستند که به عنوان اولین اپلیکیشن های بومی موفق از اواخر سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کردند.

 

 

 

 

نرم افزار مشابه اکسین چنل

شرکت آکاف بنا به تحلیل کاملی که روی اپلیکیشن اکسین چنل داشته است آمادگی اجرا اپلیکیشن مشابه حرفه ای را دارد.

طراحی اپلیکیشن آموزشی بصورت سفارشی در تخصص ما می باشد. درصورت نیاز به پیاده سازی یک نرم افزار مشابه اکسین چنل به صورت اختصاصی با ما تماس بگیرید. و همچنین برای مشاهده نمونه کار های مشابه طراحی اپلیکیشن اپل و اندروید بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.