اسنپ در کرج

اپلیکیشن اسنپ و تپ سی با سرمایه بسیار وارد کرج شدند !‌

کرج دومین شهر کشور است که اسنپ و تپ سی وارد آن شدند این دو اپلیکیشن خارجی که راه خود را از تهران شروع کردند امروز جزو بهترین های ایران هستند و البته فعالیت های خود را در شهر های اصفهان و مشهد نیز آغاز کرده اند. اما هنوز نتوانسته اند از پس رقیب های بومی خود بر آيند. 

در کرج، اکثر کرجی ها از اپلیکیشن بومی خود به نام فوری رو  استفاده می کنند و با توجه به قیمت ارزان تر آن و رانندگان حرفه ای تری که دارد توانسته است به خوبی در میان کرجی ها جا باز کند.  

در مشهد نیز اتفاق مشابهی افتاده است و اپلیکیشن حرفه ای تپ سی بصورت کامل بازار را برای خود نگه داشته است تا آنجا که اپلیکیشن های خارجی مثل تپ سی با ترفند هایی مثل یک هفته سفر رایگان سعی در بالا بردن دانلود نرم افزار خود مابین مشهدی ها دارند. 

فوری رو یکی از اپلیکیشن های شاخص ایرانی هست که به عنوان اولین اپلیکیشن بومی کرج از اواخر سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. برای دانلود اپلیکیشن فوری رو می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. 

دانلود اپلیکیشن تاکسی یاب کرج

 

 

 

نرم افزار مشابه اکسین چنل

شرکت آکاف بنا به تحلیل کاملی که روی اپلیکیشن اکسین چنل داشته است آمادگی اجرا اپلیکیشن مشابه حرفه ای را دارد.

طراحی اپلیکیشن آموزشی بصورت سفارشی در تخصص ما می باشد. درصورت نیاز به پیاده سازی یک نرم افزار مشابه اکسین چنل به صورت اختصاصی با ما تماس بگیرید. و همچنین برای مشاهده نمونه کار های مشابه طراحی اپلیکیشن اپل و اندروید بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

 

B2B طراحی سایت بی تو بی

 یکی از روش های مناسب برای بازاریابی داخلی و بین الملل استفاده از شیوه business to business است، این شیوه روش مناسب برای ارتباط برای فروش کالا یا خدمات  بین دو یا چند کسب و کار می باشد، شرکت های تجاری، کارخانجات ، تامین کنندگان، ارائه ‌کنندگان خدمات بازارگانی معمولا از سازوکار B2B استفاده می کنند.

نقش فناوری اطلاعات در رونق شیوه کسب و کار بی تو بی B2B بسیار چشم گیر است تا جایی که سایت معروف علی بابا 80 درصد از گردش مالی تجارت الکترونیک در کشور چین را در اختیار دارد و تقریبا معادل 7 کشور اروپایی ( انگلستان، فرانسه، آلمان،ایتالیا، هلند، اسپانیا و سوئد) درآمد در حوزه تجارت الکترونیک کسب می کند که این رقم بسیار بزرگ و چشمگیر می باشد.