نرم افزار مشابه اکسین چنل

شرکت آکاف بنا به تحلیل کاملی که روی اپلیکیشن اکسین چنل داشته است آمادگی اجرا اپلیکیشن مشابه حرفه ای را دارد.

طراحی اپلیکیشن آموزشی بصورت سفارشی در تخصص ما می باشد. درصورت نیاز به پیاده سازی یک نرم افزار مشابه اکسین چنل به صورت اختصاصی با ما تماس بگیرید. و همچنین برای مشاهده نمونه کار های مشابه طراحی اپلیکیشن اپل و اندروید بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

 

B2B طراحی سایت بی تو بی

 یکی از روش های مناسب برای بازاریابی داخلی و بین الملل استفاده از شیوه business to business است، این شیوه روش مناسب برای ارتباط برای فروش کالا یا خدمات  بین دو یا چند کسب و کار می باشد، شرکت های تجاری، کارخانجات ، تامین کنندگان، ارائه ‌کنندگان خدمات بازارگانی معمولا از سازوکار B2B استفاده می کنند.

نقش فناوری اطلاعات در رونق شیوه کسب و کار بی تو بی B2B بسیار چشم گیر است تا جایی که سایت معروف علی بابا 80 درصد از گردش مالی تجارت الکترونیک در کشور چین را در اختیار دارد و تقریبا معادل 7 کشور اروپایی ( انگلستان، فرانسه، آلمان،ایتالیا، هلند، اسپانیا و سوئد) درآمد در حوزه تجارت الکترونیک کسب می کند که این رقم بسیار بزرگ و چشمگیر می باشد.

اپلیکیشن رستوران

اکثر خدمات شهری از طریق اپلیکیشن های موبایل سفارش داده می شود اپلیکیشن سفارش غذا نیز از مهمترین ابزار های رستوران های معتبر می باشد. اگر شما هم رستوران و سیستم سفارش آنلاین نیاز دارید با همکاران ما به شماره ۲۲۸۹۷۹۲۴ تماس حاصل فرمایید . این اپلیکیشن را با اقساط ۳۰ ساله برای شما تولید خواهند کرد.