مدیریت کسب و کار اینترنتی

۱۰ مورد از مهمترین آيتم های اولیه برای موفقیت کسب و کار اینترنتی چیست؟

 

۱- بالابردن نصب نرم افزار  : از کلیه دوستان نزدیکان خود بخواهید اپلیکیشن شما را در گوشی خود نصب داشته باشند و از پاک کردن آن خودداری کنند! این کار باعث می شود وقتی افراد به کافه بازار مراجعه می کنند متوجه شوند تعداد زیادی از افراد دیگر این اپلیکیشن را نصب فعال دارند.

 

۲- بسیار مهم است که با پیگیری از دوستان و نزدیکان خود بخواهید که به اپلیکیشن شما در کافه بازار امتیاز ۵ بدهند و در قسمت نظرات نظری مثبت درج کنند. ! مثلا اگر یک اپلیکیشن تاکسی یاب با ۲۰۰۰ تا راننده آماده به کار دارید از تمامی راننده ها بخواهید نظر مثبتی راجع به اپلیکیشن ثبت کنند . این کار به شدت به پا گیری اپلیکیشن شما کمک خواهد کرد.

 

۳- از کسانی که نظر مثبت راجع به اپلیکیشن شما منتشر می کنند قدردانی کنید. مثلا با گذاشتن یک جایزه قرعه کشی و یا هدایا تبلیغاتی از آنان قدردانی داشته باشید.

اسنپ در کرج

اپلیکیشن اسنپ و تپ سی با سرمایه بسیار وارد کرج شدند !‌

کرج دومین شهر کشور است که اسنپ و تپ سی وارد آن شدند این دو اپلیکیشن خارجی که راه خود را از تهران شروع کردند امروز جزو بهترین های ایران هستند و البته فعالیت های خود را در شهر های اصفهان و مشهد نیز آغاز کرده اند. اما هنوز نتوانسته اند از پس رقیب های بومی خود بر آيند. 

در کرج، اکثر کرجی ها از اپلیکیشن بومی خود به نام فوری رو  استفاده می کنند و با توجه به قیمت ارزان تر آن و رانندگان حرفه ای تری که دارد توانسته است به خوبی در میان کرجی ها جا باز کند.  

در مشهد نیز اتفاق مشابهی افتاده است و اپلیکیشن حرفه ای تپ سی بصورت کامل بازار را برای خود نگه داشته است تا آنجا که اپلیکیشن های خارجی مثل تپ سی با ترفند هایی مثل یک هفته سفر رایگان سعی در بالا بردن دانلود نرم افزار خود مابین مشهدی ها دارند. 

فوری رو یکی از اپلیکیشن های شاخص ایرانی هست که به عنوان اولین اپلیکیشن بومی کرج از اواخر سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. برای دانلود اپلیکیشن فوری رو می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. 

دانلود اپلیکیشن تاکسی یاب کرج

 

 

 

نرم افزار مشابه اکسین چنل

شرکت آکاف بنا به تحلیل کاملی که روی اپلیکیشن اکسین چنل داشته است آمادگی اجرا اپلیکیشن مشابه حرفه ای را دارد.

طراحی اپلیکیشن آموزشی بصورت سفارشی در تخصص ما می باشد. درصورت نیاز به پیاده سازی یک نرم افزار مشابه اکسین چنل به صورت اختصاصی با ما تماس بگیرید. و همچنین برای مشاهده نمونه کار های مشابه طراحی اپلیکیشن اپل و اندروید بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.