اخیرا برای دامنه های ملی مشکلاتی ایجاد شده است و دسترسی از طریق اروپا دچار اختلال شده است !‌جدای اینکه تقصیر با اونوری ها است یا اینوری ها !‌بهتر است کسب و کار خود و اپلیکیشن خود را بر روی دامنه های امن و پایدار تر قرار دهید که نگران دعوای اینور و آنور نباشید !‌

تاکسی اینترنتی

حتما پیش آمده در قیمت پشتیبانی استارت آپ خود کسانی تماس می گیرند و به هر دلیل به شماره تلفن قبلی خود دسترسی ندارند و یا امکان مشاهده پیامک کد تایید را ندارند ! چه باید کرد ؟

شما از طریق منو "کد های احراز هویت" می توانید به لیست آخرین کد های پیامک شده دسترسی پیدا کنید و کاربرانی که این دسترسی را برای آنان قرارداده اید به راحتی از قسمت جستجو در بالای صفحه شماره تلفن مسافر را جستجو و کد احراز هویت آن را مشاهده می نمایند.

آیا شما هم علاقمند به مشاوره و دریافت خدمات برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن های مکان محور ( تاکسی اینترنتی)‌ هستید ؟

با ما تماس بگیرید: ۲۲۸۹۷۹۲۴  

از امکاناتی که به تازگی در داشبورد پورتال تاکسی یاب آکاف تعریف شده است، می توان به بررسی وجوه واریزی اشاره کرد.

پس از ورود به بخش مدیریت پورتال، در صفحه اصلی بخشی وجود دارد که می توان جمع واریز به حساب های روز را در آن مشاهده کرد.

در هنگام استفاده از اپلیکیشن مسافر تاکسی یاب آکاف، پس از ورود و انتخاب مبدا روی نقشه، تعداد رانندگانی که در آن حوالی حضور دارند بر روی اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 

یکی از بخش هایی که در قسمت مدیریت رانندگان به تازگی اضافه شده است، گردش مالی است. در ستون عملیات با ورود به این بخش گردش مالی راننده موردنظر قابل مشاهده بوده و همچنین پس از ورود به گردش مالی امکان افزودن تراکنش جدید و واریز مبلغی به حساب این شخص وجو دارد.

اخبار - دسته بندی