Post Formats

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
از آنجا که ما نسل سوم شرکت آکاف هستیم بهتر است در این قسمت به داستان شکل گرفتن نسل اول آکاف بپردازیم! نام شرکت آکاف و ثبت این شرکت مربوط به سال ۱۳۴۸ شمسی با موضوع شرکت سخت افزاری - الکترونیکی بوده است. این شرکت که توسط ابوالفتح فکری و یک نفر شریک تاسیس گشته است (‌با توجه به فوت شریک و اینکه نمیدانیم راضی هستند اسمشون قید شود یا خیر! از نام بردن ایشان در سایت معذوریم)
آکاف از حرف اول نام و نام خانوادگی این دو موسس تشکیل شده است. شرکت آکاف به دلیل فعالیت شرکا در انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی فراز و نشیب های بسیار داشته است. اما اولین محصول این شرکت که برای ثبت اختراع هم اقدام شد مربوط به دزدگیر ژیان با سنسور های حرکتی بوده است. و البته در ادامه و بعد از انقلاب اسلامی موضوع شرکت از الکترونیک - سخت افزار به نرم افزار کامپیوتر تغییر یافت و نرم افزار حسابداری آکاف یکی از مهمترین محصولات شرکت در آن زمان بوده است. و در دهه ۷۰ نرم افزار آکاف از زبان برنامه نویسی C به زبان برنامه نویسی FoxPro ارتقا یافت و همین برنامه ارتقا یافته به فاکس پرو هم اکنون در طرح های جنگلداری شمال کشور در حال استفاده است و با گذشت ۴ دهه هنوز زیر بار و استفاده می باشد. که در زمان خود خیلی از کارخانجات و شرکت های بزرگ از این نرم افزار به عنوان اولین نرم افزار حسابداری تماما ایرانی استفاده می نمودند.
در ادامه و در سال ۱۳۷۹ شمسی پسر بزرگ ایشان شرکت آکاف سیستم را تاسیس و نرم افزار حسابداری را تحت پوشش سیستم عامل ویندوز منتشر کرد که هنوز مشغول فعالیت و رقابت با بهترین نرم افزار های حسابداری حرفه ای در ایران می باشند .
ونسل سوم آکاف هم از سال ۱۳۸۵ با نام آکاف شروع به فعالیت نمود. و شما در حال مشاهده وب سایت نسل سوم آکاف می باشید که با موضوع طراحی سایت و خدمات مرتبط با فضای مجازی و اینترنت فعالیت می کند  و امروز یکی از شرکت های معتبر و بین المللی در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل می باشد.
شرکت آکاف از سال ۱۳۸۵ تا کنون موفق به انجام پروژه های زیادی در کشور ایران ( بیش از ۲۱ استان ) و کشور های عراق، مالزی، قطر، امارات، کانادا، عمان ...شده است. و تولید اپلیکیشن های سفارشی و اختصاصی از موضوعات فعالیت این شرکت می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در راستای اهداف بلند مدت شرکت و جهت ایجاد  فرصت های فنی، R&D شرکت آکاف اقدام به جذب نیروی مستعد در شهر شیراز کرده است .
این دفتر در محیطی آرام و زیبا در مجتمع خلیج فارس بخش اداری VIP دایر شده است و فقط رسالت دانش بنیان و فنی برعهده دارد . تا بخشی از پروژه های داخلی و خارجی آکاف توسط نیرو های مستعد شیرازی در این بخش بسته و انجام شود. این بازگشایی در  پاییز ۱۳۹۶ اتفاق افتاده است و قرار است پروژه های حوزه خلیج فارس در این شهر بسته شود.   
از کلیه برنامه نویسان و متخصصان این حوزه دعوت به همکاری بعمل می آید .
لطفا رزومه های خود را به آدرس پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید .
دوستان با تخصص های زیر در اولویت هستند.
۱- برنامه نویس جاوا
۲- برنامه نویس Node.js  و Socket.io
۳- برنامه نویس Swift
4- گرافیست ( موشن گرافیک)

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳